A A Dla słabowidzących Mówiąca przeglądarka

Zanim pożegnamy 2018 rok

Ostatnie tygodnie każdego roku to czas szczególny. Podsumowujemy dokonane osiągnięcia, zastanawiamy się nad planami i postanowieniami na kolejny rok.

Mamy nadzieję, że spełnią się nasze marzenia o lepszym świecie. Jak powszechnie wiadomo, nic nie dzieje się bez naszego udziału i wysiłku. Dlatego właśnie teraz, żeby pomóc spełnić się marzeniom o świecie bez przemocy domowej, przeprowadziliśmy kampanię „Nie poddawaj się przemocy – reaguj”.

 

Podobnie jak rok temu, w okresie od 10 do 16 grudnia 2018 r., na antenie Radia PiK emitowane były spoty informacyjne uwrażliwiające słuchaczy na różne formy przemocy, nie tylko fizycznej, ale szczególnie ekonomicznej i zaniedbania. Te formy, jako mniej widoczne są bardzo istotne właśnie w tym okresie, kiedy chcemy dzielić się z bliskimi prezentami czy radością ze wzajemnego przebywania w rodzinnym gronie.

 

Życzymy wszystkim mieszkańcom naszego województwa, aby nie tylko świąteczny grudzień, ale wszystkie nadchodzące miesiące przyszłego i kolejnych lat, były wolne od jakichkolwiek form przemocy.

 

 Spoty informacyjne do pobrania:

 

Copyright © 2021 Niebieska Liniawykonanie: projektowanie stron Toruń